fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Magistrowie/studenci

Rozpocznij karierę doradcy podatkowego

Jeszcze tylko do 13 marca studenci IV i V roku prawa, administracji i ekonomii mogą zgłaszać swój udział w Akademii Podatkowej.
To cykl warsztatów organizowany przez firmę Deloitte, „Rzeczpospolitą” i Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis. Celem jest przełamanie stereotypu, że doradca podatkowy to zawód nudny i mniej nobilitujący niż radca prawny czy adwokat. Uczestnicy poznają najważniejsze zagadnienia prawa podatkowego i ich praktyczne zastosowania. Na przykładzie konkretnych biznesowych sytuacji nauczą się, jak właściwie wykorzystać przepisy podatkowe, orzecznictwo i interpretacje. W odróżnieniu od klasycznych wykładów akademickich w trakcie spotkań Akademii Podatkowej szczególny nacisk kładziony jest na praktyczne aspekty prawa podatkowego. Warsztaty, składające się z wykładów oraz case studies, są okazją do zapoznania się z praktycznymi aspektami pracy doradcy podatkowego. Najlepsi uczestnicy mają możliwość odbycia praktyki w Dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte.
To już druga edycja tego programu. Odbędzie się w: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Krakowie i Katowicach. Warunkiem uczestnictwa w programie jest zarejestrowanie się na stronie internetowej www.deloitte.com/pl/akademia-biznesu. Można to zrobić jeszcze tylko do najbliższego czwartku. Osoby, które pozytywnie przejdą etap selekcji aplikacji, zostaną zaproszone do udziału w testach języka angielskiego oraz do sprawdzianu umiejętności analizowania informacji.
Udział w Akademii Podatkowej kończy się uzyskaniem indywidualnego certyfikatu uczestnictwa. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymują książki od Wydawnictwa Prawniczego LexisNexis, a wyróżnione osoby zostaną nagrodzone dostępem do Serwisu Prawniczego LexPolonica oraz prenumeratą „Rzeczpospolitej”.
Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: www.deloitte.com/pl/akademiabiznesu.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA