fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

RZECZoPOLITYCE

On zabił Ormianina? Policja zatrzymała podejrzanego po 5 godzinach

ROL
Wejherowskim policjantom niespełna pięć godzin zajęło ustalenie i zatrzymanie 53-letniego mężczyzny podejrzanego o zabójstwo obywatela Armenii. Ormianin zginął od strzału w klatkę piersiową w jednym z boksów na wejherowskim targowisku w miniony piątek. Od niedzieli sprawca przebywa już w areszcie.
O znalezieniu zwłok w jednym z boksów handlowych na wejherowskim targowisku policjanci zostali powiadomieni w ubiegły piątek (16.08) po godz. 21:00. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania sprawcy. Policjanci przeprowadzili oględziny, zebrali ślady, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia.
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie pracowali dwutorowo - zarówno na miejscu zdarzenia, jak i uzyskując informacje w terenie. W niespełna pięć godzin od zabójstwa kryminalni w jednym z mieszkań w Wejherowie zatrzymali 53-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie tej zbrodni.
Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Wejherowie przedstawił mężczyźnie zarzut zabójstwa. W  poniedziałek (19.08) sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
53-letniemu mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Źródło: tv.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA