fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Felietony

Stadion Narodowy - Pasztet Narodowy

Mariusz Cieślik
Fotorzepa, Robert Gardzin?ski Robert Gardzin?ski
A to dachu nie zamkną i najpierw pada na głowy piłkarzom, a później spadają głowy kierownictwa.
A to dyrektorzy mieli dostać premie, niby zgodnie z umową, tyle że większe niż roczne zarobki prezydenta RP, co uznano za niezgodne z dobrymi obyczajami.
A to zrobili koncert Madonny i się okazało, że był to jedyny deficytowy show tej gwiazdy w historii i trzeba było dołożyć z państwowych pieniędzy parę milionów (za co omal nie pogoniono ministry sportu).
Powiedzmy sobie szczerze, los pracownika Stadionu Narodowego nie był do tej pory lekki, a teraz jeszcze to!
Oficjalnie tej informacji potwierdzić nie sposób, ale ze źródeł nieoficjalnych, za to pewnych, dowiedzieliśmy się, że na życzenie Paula McCartneya Stadion Narodowy ogłoszono strefą bezmięsną. Eks-Beatles, który jest wegetarianinem, zażądał, by ekipa, która od wtorku montuje scenę przed jego pierwszym polskim koncertem, zrezygnowała z jedzenia mięsa. Zabronił też podczas sobotniego występu sprzedaży tradycyjnych kiełbasek, hot dogów i hamburgerów.
To znaczy sprzedawać je można, tyle że w wersji wegetariańskiej. A mięsożerni będą się musieli zadowolić strawą duchową.
Przy tej okazji pracownicy Stadionu Narodowego przypomnieli sobie legendy krążące na temat wymagań innych gwiazd, które w sumie można nazwać nieszkodliwymi dziwactwami.
Najsłynniejsza jest, opisywana nawet w tabloidach, historia o Beyonce, która miała ponoć zażądać czerwonego sedesu i papieru toaletowego w tym samym kolorze. Raczej nieprawdziwa.
Prawdą jest ponoć, że Edyta Górniak prosiła o płatki konkretnego gatunku róży. Czyli w sumie nic szczególnie szkodliwego dla publiczności.
Tylko McCartney nie ma dla głodnych fanów litości. Choć w sumie mogło być gorzej, gdyby, jak Madonna, poprosił o dotację budżetową.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA