fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sport

Neymar między Madrytem a Barceloną

AFP
Santos zgodził się na transfer Neymara. Brazylijski napastnik rozpoczął negocjację z dwoma klubami, najprawdopodobniej FC Barceloną i Realem Madryt. Kibice obu zespołów czekają na ostateczną decyzje
Santos potwierdził, że klub otrzymał dwie oferty kupna swojego napastnika. Klubami zainteresowanymi pozyskaniem zawodnika najprawdopodobniej jest FC Barcelona i Real Madryt.
"Santos FC otrzymał dwie propozycje w sprawie Neymara" - napisał klub za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze. - "Zarząd klubu zdecydował się negocjować sprzedaż gracza."
Dwukrotny najlepszy zawodnik roku w Ameryce Południowej ma ważny kontrakt z brazylijskim zespołem do 2014 roku. Na początku miesiąca poinformował klub o swojej chęci dołączenia do zespołu Tito Vilanovy.
Tegoroczni mistrzowie Hiszpanii przedstawili dotychczas Neymarowi dwie oferty, które zostały przez niego odrzucone. W chwili obecnej są jednak o krok bliżej do zawarcia umowy z zawodnikiem.
Chęć zakupu Neymara ogłosiły również dwa francuskie kluby - aktualny mistrz Francji Paris Saint-Germain i powracające do Ligue 1 Monaco. 21-latek zapowiadał, w trakcie sezonu, że chciałby pozostać w Brazylii do Mistrzostw Świata w 2014 roku. Wszystko wskazuje, że na przyszłoroczny mundial w swoim kraju będzie przygotowywał się na boiskach w Hiszpanii.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA