Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 26.11.2015 06:53 Publikacja: 26.11.2015 06:53
Foto: Fotorzepa, Rafał Guz
Za tydzień, 2 grudnia, kandydatów na aplikację ogólną czeka rozwiązywanie kazusów. Przystąpi do nich 308 kandydatów (do testu podeszło 1436 osób). To ci, którzy pomyślnie przeszli test, tj. zdobyli co najmniej 120 punktów i zakwalifikowali się do grona najlepszych. Wśród tych, którzy przeszli do II etapu, jest 187 kobiet i 121 mężczyzn. Najwięcej osób zameldowanych jest w woj. śląskim – 46, łódzkim – 38, małopolskim – 34 i lubelskim – 24.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko jednemu z najbardziej znanych prawników w Polsce, prof....
Były prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz nie będzie musiał odbyć kary prac społecznych z...
Zasiłek opiekuńczy, przyznawany zazwyczaj na opiekę nad chorym dzieckiem, przysługuje także w przypadku innego c...
We wtorek 15 lipca wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej (WFOŚiGW) wznawiają nabór wnioskó...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Po raz pierwszy w historii Rady Dialogu Społecznego strona pracowników i strona pracodawców przyjęły jednomyślni...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas