fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Idealny dom dla wielbicieli pociągów

materiały
Ten dom to prawdziwa gratka dla wszystkich wielbicieli pociągów.

Za 950 tys. funtów (około 4,5 mln złotych) do kupienia jest dawna stacja kolejowa przerobiona na dom mieszkalny. Bonusem są dwa wagony przerobione na całkiem wygodne mieszkania wakacyjne.

Stacja znajduje się w miejscowości Ironbridge – w północno-zachodniej Anglii, w hrabstwie Shropshire. Zbudowana została w 1863 roku, a zakończyła działalność równo sto lat później. Teraz to dom z pięcioma sypialniami, trzema salonami i pomieszczeniem dawnej poczekalni, które teraz jest studiem i biurem. Ponadto w domu jest duża garderoba, dwie łazienki z prysznicami i jeden duży, rodzinny pokój kąpielowy.

Dwa wagony przerobione na mieszkania służą jako domy wakacyjne i można je wynajmować. Każdy z nich składa się z pokoju gościnnego, dwóch sypialni i łazienki, a także niewielkiej, ale funkcjonalnej kuchni.

Obecni właściciele kupili stację ponad 14 lat temu i przekształcili ją w popularny wakacyjny pensjonat. Budynek stacji kolejowej także można przekształcić w pensjonat - zachwala agencja zajmująca się sprzedażą obiektu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA