fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Jeden z najdroższych domów w Kalifornii na sprzedaż

materiały
Ponad 570 mln złotych kosztuje jeden z najdroższych domów w Beverly Hills, który trafi na rynek nieruchomości. Należy do jednego z najbogatszych deweloperów, który budował luksusowe kasyna w Las Vegas.

Steve Wynn postanowił wystawić na sprzedaż luksusową rezydencją w Beverly Hills za zawrotne 135 mln dolarów.

Dom o powierzchni ponad 2,5 tys. metrów kwadratowych ma 11 sypialni i 16 łazienek i został niedawno gruntownie wyremontowany i przebudowany. Między czterema poziomami domu kursuje winda, dzięki której łatwo się przemieszczać po tej ogromnej budowli, w której mieści się także prywatna sala kinowa, siłownia, piwnica win, część z czterema sypialniami gościnnymi oraz buro, a także kuchnia, duża jadalnia z kominkiem. Główna sypialnia ma dwie prywatne łazienki, ogromną garderobę i pojemne szafy.

W oddzielnym skrzydle domu znajdują się pomieszczenia dla pracowników oraz ochrony.

Największym pomieszczeniem domu jest ogromny salon z przeszkloną ścianą zewnętrzną i wyjściem do ogrodu, który składa się z zadbanego trawnika i starannie dobranych i zasadzonych dużych drzew. W ogrodzie jest też kort tenisowy, klimatyzowana altana i część grillowa oraz basen z altana i przebieralnią. Działka, na której stoi dom po ponad hektar powierzchni.

Sąsiadami Wynna są m.in. prezes Amazona Jeff Bezos i producent filmowy David Geffen. Dom stoi w prestiżowej i bardzo drogiej części Beverly Hills - Benedict Canyon. Do domu, którego nie widać z ulicy - prowadzi prywatna, dyskretna droga dojazdowa.

Steve Wynn kupił posiadłość w 2015 roku za 47,85 mln dolarów. Nie wiadomo ile kosztował go remont.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA