fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem

Vantage Development buduje w Łodzi mieszkania na wynajem

materiały prasowe
Wrocławski deweloper rozpoczyna swoją pierwszą inwestycję w Łodzi. Przy ul. Tuwima 64 powstanie 255 lokali marki Vantage Rent.

Na parterze budynku Vantage Development zaplanował lokale usługowe. Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka Mostostal Warszawa. Za projekt architektoniczny budynku odpowiada łódzka pracownia Design Lab Group.

Kolejny etap inwestycji zakłada rewitalizację zabytkowych magazynów przy ul. Tuwima. Zostaną przekształcone w lokale biurowo-usługowe.

- Inwestycja przy ul. Tuwima 64 to kolejny krok w realizacji długofalowego planu spółki, którego celem jest budowa portfela 11 tys. mieszkań na wynajem do 2025 roku m.in. we Wrocławiu i Poznaniu. Łódź, ze swoim rosnącym potencjałem stała się dla nas ważną lokalizacją na mapie Polski, o czym świadczy portfel trzech działek spółki w tym mieście. Są przeznaczone pod budowę mieszkań na wynajem – informuje firma w komunikacie.

Najemcy Vantage Rent będą mieć do wyboru mieszkania o powierzchni od 28 do 83 mkw. – od kawalerek po lokale z trzema pokojami. Klucze do w pełni umeblowanych oraz wyposażonych w AGD lokali zostaną im przekazane w czwartym kwartale przyszłego roku.

Na dachu budynku zostaną zainstalowane panele fotowoltaiczne, które zasilą części wspólne nieruchomości. Powstanie także zbiornik retencyjny na wodę deszczową, która posłuży do podlewania zielonych terenów. Chodniki zostaną wykonane z antysmogowej kostki brukowej. W mieszkaniach inwestor zainstaluje filtry do oczyszczania wody.

Vantage Development od ponad 13 lat prowadzi inwestycje we Wrocławiu, Warszawie, a wkrótce zacznie budować w Poznaniu i Łodzi.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA