fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory samorządowe

W nowym spocie Trzaskowskiego ostrzeżenie przed Jakim

Fotorzepa/ Michał Kolanko
"Co bym zrobiła dla własnej córki? Wszystko. Nie ma takiej rzeczy, której nie zrobiłabym dla swojej córki, dla jej zdrowia i życia" - mówi w nowym spocie Rafała Trzaskowskiego Magda, mieszkanka Warszawy i matka Natalii.

Dlatego 21 października nie będę siedzieć w domu, bo nie mogę pozwolić, by polityk który kwestionuje zasadność obowiązkowych szczepień został prezydentem stolicy. Jak mogłabym zostać w domu i narażać zdrowie córki, skoro zrobiłabym dla niej wszystko - kontynuuje.

Spot ma być pierwszym z serii podobnych klipów w tej kampanii. Jak podkreślają sztabowcy Trzaskowskiego, występują w nich prawdziwi mieszkańcy Warszawy, którzy chcą powiedzieć o znaczeniu tych wyborów dla nich i dla ich miasta.

Tematyka szczepień jest uznawana przez doradców kandydata Platformy i Nowoczesnej za szczególnie nośną. Dlatego już w ubiegłym tygodniu pojawił się klip przypominający wypowiedzi Jakiego sprzed lat. Kandydat Zjednoczonej Prawicy powtarza w odpowiedzi, że jest zwolennikiem szczepień, a w przeszłości domagał się jedynie wysłuchania głosu rodziców.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA