fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Sztab Hołowni robi ekologiczne torby z jego plakatów

Fotorzepa, Jakub Czermiński
Sztab wyborczy Szymona Hołowni zdejmuje plakaty rozwieszone w ramach kampanii wyborczej Hołowni i przerabia je na ekologiczne torby - informuje Onet.

Na swoim profilu na Facebooku Hołownia umieścił zdjęcie przedstawiające jedną z takich ekologicznych toreb, która została wykonana z jego plakatu - czytamy w Onecie.

"Zobaczcie, jakie super torby robią się z naszych banerów w naszej łódzkiej Ekipa Szymona! Próbuję zachęcać do rozpoczęcia bardziej masowej produkcji, przeczuwam sprzedażowo - pamiątkowy bestseller!" - pisze Szymon Hołownia, były już kandydat na prezydenta.

Onet przypomina, że temat ochrony środowiska był często podejmowany przez Hołownię w czasie kampanii wyborczej.

Ostatniego dnia kampanii wyborczej Hołownia wziął udział w akcji sadzenia drzew - wcześniej deklarował, że za każde przejechane w czasie kampanii 30 km jego sztab zasadzi jedno drzewo, aby zmniejszyć ślad węglowy związany z podróżowaniem po Polsce.

- Musimy spalone paliwo przyrodzie zrekompensować, ale też drzewo jest symbolem naszego ruchu. Dlaczego? Bo zakorzenia ono nas nie w kadencji, a na pokolenia. Tak musimy budować dzisiejszą politykę. Ona powinna być myślana i robiona na pokolenia, żebyśmy myśleli, co zostanie za 25 lat – tłumaczył Hołownia w Koninie.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA