fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Biedroń: Te wybory nie powinny się teraz odbyć

tv.rp.pl
Ja jestem chłopakiem z Polski, nie jestem chłopakiem z warszawskich salonów, kocham konstytucję i mogę nad nią zapłakać ale oglądanie Polski jako celebryta z ekranu telewizora to coś innego - mówił w rozmowie z Michałem Kolanką kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń.

- Polska to nie tylko Warszawa, można się dobrze poruszać na salonach Warszawy, na salonach wielkich telewizji, ale Polska małych i średnich miejscowości wygląda inaczej, ja ją znam, znam jej bijące serce - zapewniał Biedroń.

Biedroń, który obecnie przebywa na Śląsku, gdzie znajduje się ognisko koronawirusa SARS-CoV-2 mówił, że spotykani przez niego ludzie w ogóle nie żyją wyborami.

- Polska żyje innymi problemami, niż wybory. Ludzie chcą rozmawiać o problemach, które są bardziej przyziemne i ważne - mówił wskazując, że te problemy to bezpieczeństwo zdrowotne i finansowe.

- Wybory się odbędą, ale ludzi dziś interesuje to, jak chronić się przed koronawirusem, jak doprowadzić do tego żeby ich firmy funkcjonowały. Dla nich wybory to kwestia trzecio- czy czwartorzędna - mówił kandydat Lewicy na prezydenta.

Biedroń stwierdził też, że jego zdaniem wybory prezydenckie "w ogóle nie powinny się odbywać teraz".

- To nie jest moment na prowadzenie kampanii, wybory, to wszystko, co niestety musimy robić - ubolewał dodając, że jest to efektem próby "wepchnięcia" Andrzeja Dudy do Pałacu Prezydenckiego, na drugą kadencję.

- Ja wolałbym aby te wybory zostały przeniesione na czas, gdy ludzie będą mieli w końcu odrobinę oddechu - mówił kandydat Lewicy na prezydenta.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA