Beata Szydło: Angielski? Cały czas się uczę

- Start w wyborach do Parlamentu Europejskiego to kolejne wyzwanie i kolejny etap życia politycznego Beaty Szydło - mówi była premier.

Aktualizacja: 06.03.2019 09:11 Publikacja: 06.03.2019 08:06

Beata Szydło: Angielski? Cały czas się uczę

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Beata Szydło powiedziała, że w przypadku otrzymania mandatu europosła nie przejdzie na polityczną emeryturę. - Ciągle będę aktywna. W polskiej polityce również - powiedziała w rozmowie z Radiem ZET.

- Każdy polityk powinien zdobywać różnego rodzaju doświadczenia i to jest jeden z tych celów, który ja przed sobą stawiam - mówiła wicepremier.

Czytaj także: Kempa: UE musi zaakceptować polskie reformy

Szydło dodała, że pracuje nad poprawą znajomości języka angielskiego. - Cały czas nad tym pracuję, tak jak zresztą, z tego, co wiem, Joachim (Brudziński - red.), bo o tym mówił, i myślę, że każdy z nas, kto wybiera się do Brukseli, stara się poprawić znajomość języka angielskiego - powiedziała. 

Za lekcje nie płaci Kancelaria Premiera.

Była premier podsumowała również swój ostatni rok. - To był rok pracy w rządzie. M.in. dużo projektów przygotowanych już też przez nas. W tej chwili też pracujemy nad strategią polityki społecznej, ale wszystkie projekty społeczne, które rząd przygotował, również przy moim udziale się działy - mówiła.

Polityka
Poseł PiS pojawił się w szkole „z interwencją ws. godła”. Burmistrz jest oburzony
Polityka
Trzaskowski w Bydgoszczy: Idę walczyć o państwo silne, demokratyczne i oparte o rządy prawa
Polityka
Kaczyński zagłuszany podczas miesięcznicy. „Przyjdzie czas, że to się skończy”
Polityka
Nawrocki czy Mentzen - kto ma większe szanse z Trzaskowskim w II turze? Wyniki sondażu
Polityka
Dwa sondaże partyjne jednego dnia. Oba fatalne dla Trzeciej Drogi. W jednym dogoniła ją partia Razem
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem