fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wiosna

Robert Biedroń: Nikt nie mówi o seksie tyle co Kaczyński

Fotorzepa, Piotr Guzik
- Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT. Jeśli jest, to ideologia nienawiści Jarosława Kaczyńskiego i Prawa i Sprawiedliwości - uważa lider Wiosny Robert Biedroń.

W rozmowie z TVN24 Robert Biedroń mówił o tym, przed czym przestrzegają politycy Prawa i Sprawiedliwości - "ideologią LGBT".

- Są ludzie, którzy są jacy są. Temat LGBT to papierek, jak się traktuje w ogóle ludzi w Polsce. To wisienka na torcie polityki nienawiści PiS - ocenił lider Wiosny.

- Kaczyński cynicznie potraktował osoby LGBT jako kozły ofiarne, ale tymi ofiarami polityki Prawa i Sprawiedliwości jest każdy z nas. Zaczyna się od osób LGBT, a kończy się na znikających szpitalach - dodał.

Zdaniem Biedronia "prawice ma obsesję na temat seksu". - Nikt w Polsce, w życiu politycznym nie mówi tyle o seksie, ile mówi Kaczyński, ile mówi pani profesor Pawłowicz, niektórzy księża, ksiądz Oko. Mają jakąś obsesję seksu i to jest ciekawe zjawisko psychologiczne, nie tylko polityczne - ocenił. 

Europoseł twierdzi, że Jarosław Kaczyński próbuje straszyć Polaków. - Ludzie się boją o swoje dzieci, mają swoje stereotypy, uprzedzenia wobec osób homoseksualnych i się boją - powiedział.

- Często jest stereotyp, że my na lewicy ciągle chcemy o tym mówić, że jest taka rozwiązłość, ale jak patrzę na polityków PiS, którzy mają kochanki i ciągle czytamy w tabloidach o tych kochankach, o Jarosławie Kaczyńskim, który ciągle mówi o seksie, to ja się zastanawiam, kto tutaj ma problem i ma obsesję. Boję się, że Jarosław Kaczyński ma problem, którego sam sobie nie uporządkował - dodał.

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA