fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Baker McKenzie: Paweł Hincz oraz Juliusz Krzyżanowski wzmacniają zespół Life Sciences

od lewej: Paweł Hincz, Juliusz Krzyżanowski
materiały prasowe
Do grupy IP/TMT/Life Sciences kancelarii Baker McKenzie dołączyło dwóch prawników specjalizujących się w obsłudze klientów z sektora Life Sciences: Paweł Hincz (partner lokalny) oraz Juliusz Krzyżanowski (senior associate).

Paweł Hincz jest radcą prawnym z ponad 12-letnim doświadczeniem w doradztwie dla podmiotów sektora ochrony zdrowia, jak również w obszarze fuzji i przejęć. Doradzał funduszom private equity w zakresie inwestycji w podmioty lecznicze, wytwórcom leków, wytwórcom i dystrybutorom wyrobów medycznych, hurtowniom farmaceutycznym, stowarzyszeniom branżowym z sektora farmaceutycznego oraz dostawcom usług medycznych. Przed dołączeniem do Baker McKenzie zarządzał Praktyką Life Sciences w kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Juliusz jest adwokatem specjalizującym się w prawie farmaceutycznym, medycznym i żywnościowym. Ma ponad 7 lat doświadczenia w doradztwie na rzecz przedsiębiorstw z branży farmaceutycznej. W latach 2012-2015 był doradcą Ministra Zdrowia, a następnie współzarządzał wraz z Pawłem Hinczem Praktyką Life Sciences w kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie.

Globalna praktyka Heathcare/Life Sciences Baker McKenzie należy do wyróżniających się w branży, co potwierdzają liczne międzynarodowe rankingi prawnicze. Ponad 500 prawników i doradców podatkowych z 77 biur Baker McKenzie w 47 krajach jest zaangażowanych w bieżące doradztwo na rzecz klientów z sektora ochrony zdrowia. Co więcej, od pięciu lat kancelaria jest światowym liderem pod względem liczby obsługiwanych transgranicznych transakcji fuzji i przejęć w branży healthcare.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA