fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Michał Bala wzmacnia praktykę kontraktów publicznych i energetyki polskiego biura Eversheds Sutherland

Michał Bala
materiały prasowe
Z początkiem października 2020 r. do kancelarii Eversheds Sutherland Wierzbowski dołączył radca prawny Michał Bala, specjalista prawa zamówień publicznych. Objął stanowisko Senior Associate w zespole kontraktów publicznych i energetyki.

Michał Bala, oprócz doradztwa w zakresie zamówień publicznych, zajmuje się również prawem gospodarczym, negocjowaniem i obsługą kontraktów. Posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

Wspiera zamawiających w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego oraz wykonawców ubiegających się o uzyskanie zamówienia. Reprezentuje klientów w sporach przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądami powszechnymi oraz doradza na etapie realizacji kontraktów, reprezentując klientów w ramach sądowego lub pozasądowego rozwiązywania sporów. Pracuje dla wiodących spółek z sektora IT, energetyki, budownictwa, jak również dla kluczowych instytucji sektora publicznego. Posiada bogatą praktykę przy realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Jest autorem licznych publikacji z zakresu prawa zamówień publicznych i prawa gospodarczego w wiodących polskich dziennikach i prasie branżowej.

Ukończył prawo oraz europeistykę na Uniwersytecie w Białymstoku. Studiował również zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim.

Przed dołączeniem do Eversheds Sutherland Wierzbowski pracował m.in. w jednej z wiodących kancelarii prawnych, specjalizującej się w dziedzinie prawa zamówień publicznych.

- Ogromnie cieszymy się z przyjścia Michała. To znakomity ekspert o ugruntowanym doświadczeniu w tych obszarach, które są kluczowe dla skutecznego wsparcia biznesu naszych klientów w postępowaniach i sporach zamówieniowych, w rozliczaniu kontraktów czy inicjatywach PPP. Doświadczenie Michała będzie szczególnie cenne dla projektów ukierunkowanych na zwalczanie skutków pandemii, a także w realiach, w jakich kluczowe biznesy naszych klientów będą funkcjonować po wejściu w życie nowego prawa zamówień publicznych" – mówi Michał Drozdowicz, szef praktyki kontraktów publicznych i energetyki.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA