fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria CMS doradzała Motel One przy pierwszej inwestycji w Polsce

Fotolia.com
Kancelaria CMS doradzała Motel One, niemieckiej sieci hotelarskiej działającej w Europie, w wejściu na polski rynek poprzez nabycie pierwszego budynku hotelowego zlokalizowanego w Warszawie.

Hotel Motel One, który rozpoczął działalność już 2 lipca br., położony jest na warszawskim Powiślu, przy ul. Tamka, w pobliżu Wisły oraz centrum miasta. Obiekt o powierzchni 12,700 m.kw. dysponuje 333 pokojami.

Motel One zarządza obecnie 71 budynkami hotelowymi o łącznej liczbie 20160 pokoi. Sieć działa w Niemczech, Szwajcarii, Belgii, Holandii, w Czechach, Wielkiej Brytanii, Austrii, Francji oraz Hiszpanii.

Zespół kancelarii CMS doradzał przy nabyciu przez Motel One nieruchomości oraz zlokalizowanego na niej budynku hotelu od spółki Strabag AG, która odpowiadała za wybudowanie obiektu zgodnie z wymogami i standardami Motel One. Prawnicy CMS zapewnili także usługi doradztwa prawnego w trakcie procesu inwestycyjnego. Ponadto, kancelaria CMS doradzała w zakresie finansowania transakcji nabycia budynku.

Z ramienia CMS transakcję prowadziła Lidia Dziurzyńska-Leipert, partner w zespole nieruchomości i budownictwa, a w skład zespołu weszli następujący prawnicy: Barbara Krupińska-Fuganti (associate) oraz Izabela Kultys (prawnik), specjalizujące się w obsłudze transakcji na rynku nieruchomościowym, oraz Michał Bork (counsel) i Aleksander Grabecki (associate), odpowiadający za kwestie związane z finansowaniem nabycia nieruchomości wraz z budynkiem hotelu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA