Reklama
Rozwiń
Reklama

Kancelaria AXELO nominowana w dwóch kategoriach do prestiżowej nagrody CEE M&A Awards

Kancelaria AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu już po raz drugi została nominowana jako finalista (w ramach tzw. „krótkiej listy") do nagrody CEE Mergers & Acquisitions (M&A) Awards.

Publikacja: 21.03.2018 09:44

Kancelaria AXELO nominowana w dwóch kategoriach do prestiżowej nagrody CEE M&A Awards

Foto: 123RF

W obecnym roku kancelaria AXELO została nominowana aż w dwóch kategoriach: już po raz drugi w kategorii polska kancelaria oraz po raz pierwszy jako firma doradztwa podatkowego i finansowego. W ten sposób AXELO znalazła się w gronie kilku czołowych polskich kancelarii prawnych i podatkowych specjalizujących się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem transakcji fuzji i przejęć.

Oficjalne przyznanie nagród nastąpi podczas uroczystej gali w Hotelu Intercontinental w Warszawie w dniu 22 marca 2018 r.

RP.PL i The New York Times!

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Prawo drogowe
Rząd chce podwyższyć opłaty za przejazd drogami ekspresowymi i autostradami
Nieruchomości
Spółdzielcy będą wreszcie na swoim. Rząd chce rozwiązać problem z PRL
Konsumenci
Frankowicze. Sąd nie zawsze związany stanowiskiem sądu odwoławczego
Prawo rodzinne
Jak po rozwodzie wycenić nakłady małżonka na wspólny majątek? Wyrok SN
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Podatki
Darowizna od rodzica powinna iść na konto dziecka. Bo fiskus ją opodatkuje
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama