fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Waldemar Gujski polskim Senior Statesmanem w prawie pracy w rankingu Chambers & Partners

Waldemar Gujski
tv.rp.pl
Waldemar Gujski z kancelarii Gujski, Zdebiak po raz kolejny zdobył tytuł Senior Statesman w dziedzinie prawa pracy w rankingu Chambers & Partners.

Mec. Gujski jest jedynym polskim prawnikiem, który otrzymał takie wyróżnienie w dziedzinie prawa pracy i to trzeci raz z rzędu.  Chambers & Partners tak  uzasadnia werdykt: "Waldemar Gujski cieszy się znakomitą reputacji w dziedzinie prawa pracy. Uważany jest  za wielkiego prawnika o dużej wiedzy i komercyjnym podejściu. Jego praktyka obejmuje zarówno sprawy doradcze, jak i spory sądowe."

- To dla mnie ogromne źródło satysfakcji, bo Senior Statesman to chyba najwyższy możliwy tytuł w tym rankingu.  W wymiarze praktycznym wyróżnienie oznacza, że ubezpieczyciele płacą odszkodowanie za błąd adwokata z takim tytułem bez wchodzenia w szczegóły - powiedział nam mec. Waldemar Gujski. 

Ranking firmy Chambers & Partners to cieszący się ogromnym prestiżem przewodnik po rynkach usług prawniczych na świecie. Zawiera m.in. opis rynków usług prawnych w 53 jurysdykcjach Europy. Miejsce w rankingu ustalane jest na podstawie wywiadów z tysiącami prawników i ich klientami. Wyniki ogłaszane co roku od 1999 r.

Dodajmy, że za najlepsze kancelarie w dziedzinie prawa pracy zostały uznane zespoły Raczkowski Paruch oraz Wardyński i Wspólnicy. Tak samo było w ubiegłorocznej edycji rankingu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA