fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Innowacyjne, autorskie narzędzie do portfolio znaków towarowych już dostępne dla klientów KONDRAT i Partnerzy

materiały prasowe
Od 1 stycznia 2019 r. Kancelaria KONDRAT i Partnerzy oferuje swoim klientom nowoczesną usługę online pełnej dokumentacji znaków towarowych. Dzięki dedykowanemu systemowi KMS, który został specjalnie przygotowany na zlecenie Kancelarii, każdy klient ma możliwość bezpiecznego dostępu do całego portfolio znaków towarowych, które znajdują się w jego posiadaniu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z każdego miejsca na świecie.

Udostępnienie klientom usługi KMS jest odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw, w szczególności tych posiadających duże portfolio znaków. Firmy posiadające kilkadziesiąt a nierzadko kilkaset różnych brandów, należące najczęściej do sektora farmaceutycznego, spożywczego, telekomunikacyjnego i kosmetycznego, doceniają możliwość korzystania z innowacyjnego i inteligentnego systemu KMS.

W oparciu o KMS, klient uzyskuje dostęp do całej dokumentacji postępowania, świadectw ochronnych, badań znaków i innych informacji związanych z ochroną znaków towarowych firmy. System przypomina również o konieczności przedłużenia rejestracji lub o możliwości zamówienia monitoringu znaku.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA