fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Koncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie. Tłum pod sceną

Facebook/Urząd Miasta Ciechanów
W sobotę w Ciechanowie zorganizowano koncert Kasi Kowalskiej. Choć władze miasta apelowały, by mieszkańcy obserwowali wydarzenie z balkonów swoich mieszkań, to pod sceną pojawił się tłum widzów - informuje Onet.pl

"W przypadku obecności na terenie lub w pobliżu miejsca odbywania się koncertów należy zachować od siebie bezpieczną odległość 1,5 metra, zakryć usta i nos oraz przestrzegać zasad sanitarnych" - przekazał Urząd Miasta Ciechanowa.

Władze miasta przekazały, że bezpieczeństwa uczestników pilnowały Straż Miejska oraz policja. 

Mimo apeli, duża część mieszkańców Ciechanowa nie dostosowała się do obecnych przepisów. Na koncercie pojawiło się ponad 50 osób, co jest maksymalną dopuszczoną przed sanepid liczbą uczestników.

"Wyborów nie przeprowadzę, bo to stwarza niebezpieczeństwo dla mieszkańców Ciechanowa, ale koncert Kasi Kowalskiej z tłumem ludzi już tak. Krzysztof Kosiński, gdzie Twoja odpowiedzialność? Albo całkowity jej brak!!!" - skomentował na Twitterze lokalny działacz PiS Rafał Romanowski.

Organizatorom wydarzenia grozi kara w wysokości 30 tys. złotych.

Dwa tygodnie temu Kasia Kowalska poinformowała, że jej córka wraca do zdrowia po zakażeniu koronawirusem. Artystka pod koniec marca informowała, że jej 23-letnia córka trafiła do jednego ze szpitali w Londynie.

Więcej: Onet.pl

Źródło: Onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA