fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Japonia: Miliarder szuka partnerki. Obiecuje podróż na Księżyc

AFP
Yusaku Maezawa, założyciel serwisu Zozotown, w którym za pośrednictwem internetu można kupować ubrania na miarę, którego majątek jest szacowany na ok. 3,6 mld dolarów, za pośrednictwem internetu szuka partnerki, której obiecuje wspólną podróż na Księżyc.

SpaceX Muska ma zabrać Maezawę w kosmos w 2023 roku. Japończyk wykupił wszystkie miejsca w rakiecie tej firmy i ma zamiar zabrać ze sobą w podróż do ośmiu wskazanych przez siebie artystów.

Teraz jednak okazuje się, że Maezawa chce zabrać w kosmos również miłość swojego życia, której obecnie szuka za pośrednictwem internetu.

We wpisie w serwisie AbemaTV Maezawa przekonuje, że "zdobył już pieniądze, status społeczny i sławę", teraz jednak zamierza znaleźć miłość ponieważ "ma 44 lata" i zaczął odczuwać "samotność i pustkę". "Chcę znaleźć 'partnerkę życiową'. Z tą partnerką chcę wykrzyczeć naszą miłość (...) w kosmosie" - pisze miliarder.

Kobiety zainteresowane udziałem w projekcie, który sam miliarder określił mianem "Kochankowie pełni Księżyca", mogą przesyłać zgłoszenia do 17 stycznia. Decyzję w sprawie wyboru partnerki, z którą poleci w kosmos, miliarder ma podjąć do końca marca.

Kobieta, która chce zostać partnerką Maezawy musi mieć ponad 20 lat, mieć "pozytywną" osobowość i interesować się podróżami kosmicznymi.

O swojej akcji Maezawa poinformował również na Twitterze.

Maezawa w przeszłości był żonaty. Ma troje dzieci. Ostatnio rozstał się z partnerką, aktorką i modelką Ayame Goriki, którą chciał zabrać w kosmos, ale okazało się, że mają - jak stwierdził - "inne aspiracje".

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA