fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Dallas: Weteran US Navy zmarł w kuchni. Ciało znaleziono po 3 latach

Nine-Twenty [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Flickr
W mieszkaniu w Dallas znaleziono ciało weterana marynarki wojennej USA. Zwłoki prawdopodobnie przeleżały tam trzy lata.

Ciało mężczyzny znaleziono w czasie sprawdzania, dlaczego niektórzy lokatorzy z kompleksu mieszkaniowego DeSoto w ogóle nie używali wody. Administracja budynku wyłamała drzwi wejściowe do mieszkania, a ciało weterana znaleziono w kuchni.

Były żołnierz po opuszczeniu US Navy pracował jako prywatny najemnik. Żył samotnie, po tym, jak rozwiódł się z żoną, i często podróżował poza USA w interesach.

Rodzina Ronalda Wayne'a White'a twierdzi, że wielokrotnie zgłaszała zaginięcie mężczyzny władzom. Matka, Doris Stevens, która mieszka na Long Island w Nowym Jorku, powiedziała, że ??jej syn regularnie się z nią kontaktował - aż nagle rozmowy urwały się trzy lata temu. Kobieta twierdzi, że ??zgłosiła zaginięcie syna w kilku różnych komisariatach policji, ale mówiono jej, że ponieważ White jest dorosły i często podróżuje w ramach swojej pracy, nie można wszcząć dochodzenia w sprawie jego zaginięcia.

Nowoczesny apartament White'a był dobrze izolowany a wszystkie okna były szczelnie zamknięte - to zdaniem władz może wyjaśniać, dlaczego ciało tak długo nie zostało znalezione. Z kolei czynsz za mieszkanie był opłacany automatycznie z konta, na które trafiały pieniądze z wojskowej emerytury marynarza.

Źródło: rp.pl/ BBC
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA