fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Powstał serwis randkowy dla wyborców Trumpa

AFP
W internecie powstał serwis randkowy przeznaczony dla singli, którzy są wyborcami Donalda Trumpa.

Strona internetowa "Trump Singles" została stworzona przez Davida Gossa, który wyjaśniał, że chce pomóc osobom popierającym Donalda Trumpa znaleźć prawdziwą miłość. Goss, 35-letni sympatyk Republikanów wpadł na pomysł stworzenia takiego serwisu, po tym jak jedna z jego koleżanek opowiedziała mu, że kiedy na randce ujawniła swoje poglądy polityczne wyborcy Hillary Clinton, ten wstał i wyszedł z restauracji zostawiając ją z rachunkiem do zapłacenia.

- Ludzie, którzy przyznają się do popierania Trumpa są stygmatyzowani przez innych, z powodu poglądów głoszonych przez Donalda Trumpa - wyjaśnił Goss w rozmowie z "New York Post". - Poglądy Trumpa są automatycznie przenoszone przez ludzi na jego wyborców, co sprawia, że randkowanie staje się trudne - dodał.

Jak dotąd w serwisie zarejestrowało się kilkaset osób - głównie z Nowego Jorku, Los Angeles i Waszyngtonu. Serwis jest podobny do innych serwisów randkowych - korzystanie z niego jest darmowe, ale aby móc wysyłać więcej niż jedną wiadomość dziennie do jego użytkowników, trzeba wykupić miesięczny abonament w wysokości 4,95 dol.

- Początkowo obawiałem się, że ludzie wezmą to za żart, ale wtedy użytkownicy zaczęli mnie przekonywać, że są szczęśliwi, iż wreszcie mogą chodzić na randki nie martwiąc się o to, że z potencjalnym partnerem lub partnerką poróżnią ich poglądy polityczne.

Goss planuje rozwój serwisu i wypuszczenie na rynek aplikacji mobilnej umożliwiającej korzystanie z niego za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA