fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sędziowie i sądy

Sędzia Mariusz Witkowski - lista poparcia do KRS

Fotolia.com
30. sędziów podpisało się pod upublicznioną w piątek przez Kancelarię Sejmu kandydaturą Mariusza Witkowskiego do Krajowej Rady Sądownictwa.

Podpisy popierające kandydaturę Mariusza Witkowskiego, sędziego Sądu Rejonowego w Siemianowicach Śląskich, złożyli:

1. Justyna Barbara Czarnota - SSR Katowice - WschódGrzegorz Piotr Jamróz - SSR w Jaworznie

2. Katarzyna Joanna Król - SSR Katowice Wschód

3. Anna Sekuła - SSR Katowice Wschód

4. Barbara Urszula Kwiecińska - SSR Katowice - Wschód

5. Magdalena Irena Grabowska - SSR Katowice Wschód

6. Justyna Elżbieta Kleszcz - SSR Katowice Wschód

7. Justyna Maria Magner - Szweda - SSR Katowice Wschód

8. Tycjan Gerard Kotara - SSR Katowice

9. Magdalena Maria Mizeracka - SSR Katowice Wschód

10. Ewa Magdalena Langer - SSR w Katowice - Wschód

11. Anna Mirosława Hajduk - SSR Katowice Wschód

12. Łukasz Maj - SSR Katowice Wschód

13. Aleksandra Kurzeja - SSR Katowice - Wschód

14. Bartłomiej Dominik Jochemczyk - SSR Katowice wschód

15. Agnieszka Justyna Biel - SSR Katowice - Wschód

16. Andrzej Obcowski - SSR Katowice Wschód

17. Maja Ewa Łapińska - SSR Katowice Wschód

18. Katarzyna Ewelina Sąsiadek - SSR Katowice Wschód

19. Anna Katarzyna Parka - SSR Katowice Wschód

20. Grzegorz Piotr Jamróz - SSR w Jaworznie

21. Roman Józef Glos - SSR w Jaworznie

22. Anna Beata Jamróz - SSR w Jaworznie

23. Tomasz Andrzej Czop - SSR w Jaworznie

24. Katarzyna Małgorzata Dudek - SSR w Jaworznie

25. Beata Elżbieta Włoch - SSR w Jaworznie

26. Agnieszka Ewa Dudek - Kowalska - SSR w Mysłowicach

27. Małgorzata Kułach - SSR w Będzinie

28. Marta Janina Wilk - SSR w Będzinie

29. Adrianna Wziętal - SSR w Bytomiu

30. Przemysław Koral - SSR w Dąbrowie Górniczej

31. Paweł Antoni Wysocki - SSR w Jaworznie

Aby zasiąść w nowej Krajowej Radzie Sądownictwa każdy z sędziowskich kandydatów musiał przedstawić listę z co najmniej 25 głosami poparcia uzyskanymi od innych sędziów.

Sprawdź kolejne listy poparcia kandydatów do KRS:

- Dariusz Drajewicz

- Jarosław Dudzicz

- Grzegorz Furmankiewicz

- Marek Jaskulski

- Joanna Kołodziej-Michałowicz

- Jędrzej Kondek

- Teresa Kurcyusz-Furmanik

- Mariusz Lewiński - Zgłoszony przez grupę 2160 obywateli

- Ewa Łąpińska

- Zbigniew Stanisław Łupina

- Leszek Mazur - Poz 4, 10 i 40 wykazu nie były brane pod uwagę - zostały wykreślone przed złożeniem dokumentu przez Pełnomocnika do Marszałka Sejmu

- Maciej Andrzej Mitera

- Maciej Nawacki - Opinie Biura Analiz Sejmowych: opinia nr 1, opinia nr 2

- Dagmara Pawełczyk-Woicka

- Robert Pelewicz

- Rafał Puchalski

- Paweł Kazimierz Styrna

- Mariusz Witkowski

Źródło: sejm.gov.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA