fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Morawiecki: Powiedzmy głośne "tak" dla rozkwitu Polski

Fotorzepa, Jakub Czermiński
Dziś powiedzmy raz jeszcze głośne „tak” dla rozwoju Polski, głośne „tak” dla rozkwitu Polski dzięki środkom unijnym. To duża szansa na szybkie wyjście z Covid-19 - mówił w Sejmie przed głosowaniem ws. Funduszu Odbudowy Mateusz Morawiecki.

Morawiecki przekonywał z sejmowej mównicy, że decyzja, przed która stoją posłowie, jest jedną z najważniejszych decyzji na najbliższe 10-20 lat i będzie ona decydować o awansie Polaków.

Szef rządu apelował o porzucenie podziałów i niesnasek: - Odłóżmy kłótnie. Apeluję do wszystkich klubów. Przystąpmy do tego głosowania z poczuciem pełnej odpowiedzialności za los Polski. Powiedzmy "tak" Unii i środkom unijnym.

Przekonywał, że nadchodzącym głosowaniem posłowie mogą wyrazić, jak zdecydowanie opowiadają się za członkostwem w UE.

- Dziś powiedzmy raz jeszcze głośne „tak” dla rozwoju Polski, głośne „tak” dla rozkwitu Polski dzięki środkom unijnym. To duża szansa na szybkie wyjście z Covid-19 - apelował premier.

Morawiecki podziękował Lewicy za przedstawienie kompleksowego dokumentu, z którego propozycje znalazły się w ostatecznej wersji Krajowego Planu Odbudowy, który trafił do Brukseli.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA