fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Beata Szydło: Bez względu na wszystko najważniejsza jest Polska

Fotorzepa, Piotr Guzik
"Bez względu na wszystko najważniejsza jest Polska" - napisała na Twitterze premier Beata Szydło po tym jak w mediach pojawiły się nieoficjalne informacje po spotkaniach prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z posłami tej partii. Politycy PiS nieoficjalnie twierdzą, że Kaczyński informował ich, iż premierem zostanie w przyszłym tygodniu Mateusz Morawiecki.

"Bez względu na wszystko najważniejsza jest Polska. Dbająca o rodzinę i wartości, bezpieczna. Wyrosła na fundamencie chrześcijańskim, tolerancyjna i otwarta. Nowoczesna i ambitna. To mój kraj. Przykład dla Europy i świata. Tacy jesteśmy Polacy" - napisała premier na Twitterze.

O tym, że podczas spotkań z posłami Kaczyński miał mówić o zmianie premiera informowała m.in. "Rzeczpospolita".

Od dwóch miesięcy trwają spekulacje na temat kształtu rekonstrukcji rządu zapowiedzianej przez samą Beatę Szydło. Przez pewien czas mówiło się o tym, że premierem w miejsce Szydło miałby zostać Jarosław Kaczyński. Szydło - według nieoficjalnych informacji, które pojawiały się w mediach, miałaby po odejściu z rządu otwierać listę PiS w wyborach do PE albo ubiegać się o fotel prezydenta Warszawy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA