fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Razem

Razem przedstawia "wehikuł Tuska": konika na biegunach

Facebook/Razem
- Donald Tusk to nie książę na białym koniu, który pokona PiS - przekonywali działacze Lewicy Razem przed wykładem szefa Rady Europejskiej.

Członkowie Lewicy Razem zorganizowali przed bramą Uniwersytetu Warszawskiego konferencję, na której zaprezentowali "polityczny wehikuł Donalda Tuska". Na postumencie stanął pluszowy biały konik.

- Rozczarowanie? Tak to bywa, kiedy ktoś w polityce oczekuje, że uratuje go książę na białym koniu - powiedział Maciej Konieczny. 

Czytaj także: 

Donald Tusk: nie może być tak, że władza raz do roku obchodzi święto konstytucji, a na co dzień konstytucję obchodzi

Michał Kolanko: Donald Tusk nie gra na polaryzację

- Czy ktoś pamięta jeszcze Mateusza Kijowskiego? Ryszarda Petru? Polski nie uratuje żaden stary ani nowy mesjasz. Polska polityka nie potrzebuje pustych słów i kolejnych zakochanych w sobie narcyzów - powiedział.

Zdaniem jednego z liderów Lewicy Razem na powrót Donalda Tuska czekają te osoby, którym dobrze wiodło się za czasów rządu PO-PSL. - Dla większości te czasy wcale nie były różowe. Rządy Tuska to były śmieciówki, bezrobocie i polityka niskich płac. Za Tuska setki tysięcy młodych ludzi musiały wyjechać z kraju za pracą - powiedział Konieczny, "jedynka" Razem w okręgu śląskim w wyborach do PE.

- Mamy dosyć Kaczyńskiego, ale nie chcemy powrotu do przeszłości. Polska zasługuje na więcej niż wybór: Kaczyński albo Tusk - dodał.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA