fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rankingi

Ranking kancelarii prawniczych 2019 - już dzisiaj poznamy laureatów

Już dzisiaj poznamy laureatów 17. Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”. Uroczysta gala w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie rozpocznie się o godz. 15.30. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na stronie rp.pl. Specjalny dodatek w poniedziałkowym wydaniu gazety.

- To jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie prawniczym. Od lat jest swoistym barometrem tego, co się dzieje na rynku – podkreśla Tomasz Pietryga, zastępca redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej".

Jakie są zasady rankingu? Największe firmy prawnicze w Polsce klasyfikujemy według liczby prawników z uprawnieniami oraz według liczby prawników ogółem. Przed rokiem zwyciężyła kancelaria Dentons, której zespół prawników liczył wówczas 214 prawników, w tym 140 adwokatów i radców. Drugie miejsce przypadło kancelarii CMS (162 prawników) a ostatnie miejsce na podium przypadło kancelarii Domański Zakrzewski Palinka (150 prawników).

Wyniki Rankingu Kancelarii Prawniczych "Rzeczpospolitej" 2018:

Jak będzie w tym roku? Dowiemy się już o godzinie 15.30. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na stronie rp.pl oraz w mediach społecznościowych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA