fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Tajemnicze ciała znalezione w ciężarówce w San Diego

André Gustavo Stumpf [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Flickr
Ciała trzech osób, w tym dwóch młodych kobiet, zostały znalezione w ciężarówce w południowo-wschodnim San Diego. Detektywi z wydziału zabójstw wszczęli dochodzenie w tej sprawie, ale na razie ujawniono tylko kilka szczegółów.

Funkcjonariuszy wezwano w niedzielę przed godz. 17.00 do podejrzanego pojazdu, zaparkowanego przy 2100 Jamie Avenue, ulicy w dzielnicy Bay Terraces, w pobliżu Paradise Hills. „Po otwarciu ciężarówki znaleziono trzy ciała w środku” - poinformował Departament Policji w San Diego w oświadczeniu wydanym późnym wieczorem. „Detektywi z wydziału zabójstw prowadzą dochodzenie” - dodano.

Tożsamość ofiar nie jest na razie znana. Wiadomo tylko tyle, że ciała należą do dwóch kobiet i jednego mężczyzny. Nie można jednak określić nawet ich rasy. „Ze względu na stan ciał ich rasa jest nieznana. Wszystkie trzy ofiary wydają się być nastolatkami lub osobami tuż po dwudziestce” - poinformowała policja.

Przyczyna śmierci również nie została na razie ustalona. Policja apeluje o zgłaszanie się potencjalnych świadków, którzy mogą mieć informacje o ciężarówce z ciałami.

Źródło: rp.pl/ AP
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA