fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Polak odrąbał głowę matce. "Jestem prawdziwym Hitlerem"

The Irish Sun
Tomasz Piotrowski, 32-letni Polak mieszkający wraz z rodziną w Irlandii, w małej miejscowości Ardee, zamordował swoją matkę, odrąbując jej głowę siekierą.

Wcześniej mężczyzna zamieścił w internecie niepokojące nagranie wideo, w którym mówił m.in. o swoim dzieciństwie w Polsce, o UFO, pociągach i diamentach. A także o tym, że jego matka uprawia czarną magię.

Piotrowski stwierdził też w nagraniu, że to on jest "prawdziwym Adolfem Hitlerem", ale również nadmienił dwukrotnie, że potrzebuje pomocy.

O dziwnie zachowującym się mężczyźnie irlandzką policję zawiadomił taksówkarz, który wiózł Piotrowskiego. Polak powiedział kierowcy, że jedzie kogoś zabić, ale w trakcie jazdy stwierdził, że zrobi to innym razem i poprosił taksówkarza, by ten zawrócił.

Leżące przed domem ciało jego matki, 57-letniej Elżbiety Piotrowskiej, zauważyła sąsiadka.

Wezwana na miejsce policja w domu kobiety znalazła jej odrąbaną głowę.

Tomasza Piotrowskiego zatrzymano półtorej godziny później. Nikt inny nie jest podejrzany w tej sprawie.

Mężczyzna jest znany policji. Był uzależniony od narkotyków, handlował też nimi, miał poważne długi u miejscowych dilerów.

Elżbieta Piotrowska mieszkała w Irlandii z mężem Krzysztofem i z synem od 10 lat. Córka Piotrowskich i ich dwoje wnucząt mieszkają w Polsce.

Mieszkańcy 5-tysięcznego Ardee są wstrząśnięci śmiercią kobiety. Nigdy wcześniej w tym miasteczku taka zbrodnia nie miała miejsca.

Źródło: independent.ie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA