fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Brytyjska policja znalazła sobowtóra Rossa z "Przyjaciół"

Facebook/Blackpool Police
Funkcjonariusze z Blackpool znaleźli mężczyznę, który ukradł z jednej z restauracji skrzynkę piwa. Zdjęcie podejrzanego, które opublikowała policja, wywołało mnóstwo żartów w mediach społecznościowych - mężczyzna był łudząco podobnego do aktora Davida Schwimmera, bohatera słynnego serialu komediowego "Przyjaciele".

Nagranie z kamery przemysłowej, które pokazywało, jak mężczyzna najwyraźniej kradnie skrzynkę piwa, stało się popularne i było obiektem powszechnych żartów w mediach społecznościowych, po tym, jak zostało udostępnione w październiku.

Aktor David Schwimmer, który grał Ross'a Gellera w hitowym sitcomie w USA, opublikował nawet specjalne wideo, na którym niesie podobną skrzynkę piwa.

Choć rzekoma kradzież miała miejsce 20 września w mieście Lancashire, podejrzany został aresztowany w zachodnim Londynie. Policja z Blackpool poinformowała na Twitterze: "Dzięki naszym kolegom z Metropolitan Police, w Southall aresztowano 36-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież. Dzięki za wsparcie, zwłaszcza dla Davida Schwimmera!".

Policja podziękowała też tym, którzy sprawili, że zdjęcie zostało szeroko rozpowszechnione. Dodała, że mimo zidentyfikowania i aresztowania podejrzanego... dalej otrzymuje zgłoszenia w tej sprawie.

Źródło: rp.pl/ Sky News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA