fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prezydent USA

Trump przerwał wywiad. Opublikował go w sieci przed stacją

AFP
Prezydent USA Donald Trump nagle przerwał wywiad udzielany amerykańskiej stacji CBS. Cała rozmowa miała być wyemitowana w niedzielę, ale prezydent umieścił już nagranie na swoim profilu na Facebooku.

W programie "60 minutes" prowadząca rozmowę Lesley Stahl dopytywała Donalda Trumpa o system opieki zdrowotnej i koronawirusa, gdy nagle prezydent postanowił przerwać wywiad.

Rozmowa zaczęła się od pytania dziennikarki, czy nie będzie prezydentowi przeszkadzało, jeśli padną trudne pytania. Trump odpowiedział, że oczekuje wyłącznie uczciwego podejścia. Dodał później, że nie ma nic przeciwko poruszaniu trudnych tematów.

W czwartek Trump wrzucił całą rozmowę na swój profil na Facebooku. Jego zdaniem prowadząca dziennikarka była stronnicza.

W trakcie rozmowy Stahl przypomniała prezydentowi, że w przeszłości mówił o dyskredytowaniu ludzi mediów, aby ludzie im nie wierzyli. - Nie muszę cię dyskredytować, sama się zdyskredytowałaś - powiedział Trump.

Po opublikowaniu na Facebooku nagrania z wywiadu, stacja CBS zapowiedziała, że "bezprecedensowa decyzja Białego Domu o lekceważeniu" umowy nie powstrzyma wydawców programu przed dostarczeniem pełnej, uczciwej i rzeczowej relacji.

Źródło: Independent
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA