PiS ogranicza nepotyzm. Z wyjątkami

Podczas dzisiejszego kongresu Prawo i Sprawiedliwość przyjęło uchwałę ograniczającą nepotyzm. "Współmałżonkowie, dzieci, rodzeństwo oraz rodzice posłów i senatorów PiS nie mogą zasiadać w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa".

Publikacja: 03.07.2021 16:25

PiS ogranicza nepotyzm. Z wyjątkami

Foto: PAP/Wojciech Olkuśnik

amk

Sprawę nepotyzmu poruszył dziś podczas kongresu Jarosław Kaczyński, zgodnie z przewidywaniami ponownie wybrany na prezesa PiS.

- Łyżka nepotyzmu jest niewielka  w porównaniu z  naszymi sukcesami  - orzekł prezes. Jeśli jednak partia  go nie zwalczy  przegra wybory -  mówił Kaczyński.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Polityka
Kierownictwo Kancelarii Prezydenta zostanie odwołane. „Zgodnie z tradycją”
Polityka
Najnowszy sondaż. Partia Grzegorza Brauna czwartą siłą polityczną w Sejmie
Polityka
Prezydent Andrzej Duda premierem? Prof. Andrzej Zybertowicz kreśli scenariusz, w którym „będzie potrzebny silny impuls”
Polityka
Adam Bielan o Jarosławie Kaczyńskim: Wielu członków PiS nie wyobraża sobie innego prezesa
Materiał Promocyjny
Bank Pekao nagrodzony w konkursie The Drum Awards for Marketing EMEA za działania w Fortnite
Polityka
Współpraca Tusk-Nawrocki? Sondaż: Polacy są pesymistami