fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Mazurek: PiS zachował się jak trzeba. Nie będziemy bierni

Beata Mazurek
Fotorzepa, Jerzy Dudek
Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek uważa, że jej partia zachowała się jak trzeba w obliczu ludzkiej tragedii.

- Jestem przekonany, że Paweł chce, abym wypowiedział następujące słowa: trzeba skończyć z nienawiścią, trzeba skończyć z nienawistnym językiem, trzeba skończyć z pogardą, trzeba skończyć z bezpodstawnym oskarżaniem innym - mówił w czasie uroczystości pogrzebowych Pawła Adamowicza ojciec Ludwik Wiśniewski.

- To wezwanie do tych, którzy spowodowali tę sytuację. Oni powinni to usłyszeć - powiedział przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

- Dziś to temat dla wszystkich polityków, ale realnie za formę debaty w Polsce odpowiadają rządzący, czyli PiS - stwierdziła przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

Do oskarżeń pod adresem swojej partii odniosła się rzeczniczka PiS Beata Mazurek. "W obliczu ludzkiej tragedii, PIS zachował się jak trzeba. Niestety totalna opozycja i część mediów wykorzystała to nieszczęście jako kampanię wyborczą do politycznego ataków na Zjednoczoną Prawicę.Nie będziemy bierni na supozycje, kłamstwa i insynuacje" - napisała na Twitterze.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA