fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Arkadiusz Mularczyk: Moją żonę zgłosił Jarosław Kaczyński

Iwona i Arkadiusz Mularczykowie w czasie dyskusji "Kobieta w życiu publicznym" przed kongresem programowym PiS w 2009 roku
Fotorzepa/ Piotr Guzik
– Decyzja komitetu politycznego PiS-u była poprzedzona badaniami, z których wyszło, że Iwona Mularczyk ma największe szanse na fotel prezydenta. Nowy Sącz zawsze był matecznikiem Prawa i Sprawiedliwości i bardzo nam zależy, żeby te wybory były wygrane – tłumaczy w rozmowie z Onetem Arkadiusz Mularczyk.

Iwona Mularczyk, żona posła Arkadiusza Mularczyka z Prawa i Sprawiedliwosci, będzie kandydować w wyborach na prezydenta Nowego Sącza. 

Kilka dni później decyzję o odejściu z PiS  ogłosił obecny prezydent Ryszard Nowak. Decyzja prawdopodobnie związana jest z decyzją partii.

- Decyzję o wyborze pani Iwony Mularczyk podjął komitet polityczny po ocenie o zbadaniu szans pięciu kandydatów. Kibicuję małżonce, ponieważ uważam, że jest osobą kompetentną i pracowitą. Będę ją wspierał, na ile potrafię - mówi w rozmowie z portalem Onet.pl Arkadiusz Mularczyk.

- Wiem, że komitet polityczny analizował różne kandydatury i akurat Iwonę Mularczyk zgłosił pan prezes Kaczyński. Wiem, że były również przeprowadzane różne badania w regionie dotyczące kandydatów - dodał poseł PiS.

Więcej: Onet.pl

Źródło: Onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA