fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polskie Stronnictwo Ludowe

Kosiniak-Kamysz: PO podała rękę prezesowi PiS. Dziś Ziobrze

Władysław Kosiniak-Kamysz
Twitter/PSL
Polskie Stronnictwo Ludowe rozpocznie zbiórkę podpisów pod apelem do prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie zawetowania nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt - zapowiedział lider partii Władysław Kosiniak-Kamysz.

Władysław Kosiniak-Kamysz na konferencji prasowej w Warszawie zapowiedział, że w środę PSL przedstawi swoją "Piątkę dla rolników", która ma zablokować "złe zmiany PiS". 

- Rządzący wyzyskali i porzucili polskich rolników. Będziemy prowadzili akcję informacyjną, w której pokażemy jak oszukali wieś - mówił lider PSL.

- Nie ma naszej zgody na zarzynanie polskiego rolnictwa przez PiS. Zrobimy wszystko, by zatrzymać nowelizację. Rozpoczniemy zbiórkę podpisów pod petycją do Andrzeja Dudy o zawetowanie złych zmian - dodał Kosiniak-Kamysz.

Szef PSL odniósł się również do zapowiedzianego dziś przez Koalicję Obywatelską wniosku o wotum nieufności dla Zbigniewa Ziobry.

- W zeszłym tygodniu Platforma Obywatelska podała rękę prezesowi Kaczyńskiemu przy "Piątce przeciw rolnikom". Dziś podaje ją Zbigniewowi Ziobrze. Nie mamy podstaw do obrony żadnego ministra tego rządu, ale tylko Jarosław Kaczyński może go odwołać - ocenił Kosiniak-Kamysz.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA