Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 17.02.2020 13:38 Publikacja: 17.02.2020 13:38
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska z poparciem 24 proc. (o 1 punkt procentowy więcej, niż przed miesiącem).
Trzecie miejsce zajęła Lewica - CBOS oddzielnie podaje wynik Nowej Lewicy (SLD i Wiosna) - 7 proc., a oddzielnie Lewicy Razem - 2 proc. W wyborach z października 2019 roku SLD, Wiosna i Razem startowały z jednej listy, a w Sejmie tworzą jeden klub - Nowa Lewica Razem. Łączne poparcie dla Lewicy wynosi więc 9 proc.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Joanna Senyszyn złożyła wniosek o rejestrację swojej partii Nowa Fala – dowiedziała się „Rzeczpospolita”. Nie on...
- Putin naprawdę mnie zawiódł - mówił prezydent USA Donald Trump podczas wspólnej konferencji prasowej z premier...
Wyczerpujący się model rozwoju oparty na taniej pracy, pułapka średniego dochodu i poważny problem z innowacjami...
Ministrowie obrony Polski i Ukrainy podpisali w Kijowie porozumienia dotyczące m.in. dwustronnej współpracy wojs...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas