fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Zandberg: Lewica Razem to wyższe pensje, tańsze mieszkania i bezpłatne leki na receptę

Fotorzepa/ Grzegorz Rutkowski
- Choć polska gospodarka ma się dobrze, rząd oszczędza na pensjach nauczycieli, ale także pielęgniarek, listonoszy czy pracowników LOT-u - stwierdził Adrian Zandberg.

Tuż pod progiem wyborczym w sondażu znalazła się koalicja Lewica Razem, która może liczyć na 4 proc. głosów. - Lewica Razem wchodzi do gry. Walczymy o mandaty - cieszył się w środę we Wrocławiu Adrian Zandberg.

- To dobry początek. Walczymy o mandaty. Lewicowi wyborcy będą mogli głosować na lewicową listę. Wierzę, że lewica jeszcze w tym roku pojawi się w Sejmie - przekonywał lider partii Razem.

Koalicję tworzy Partia Razem, Unia Pracy, Ruch Sprawiedliwości Społecznej Piotra Ikonowicza i organizacje społeczne. - Lewica Razem to wyższe pensje, tańsze mieszkania i bezpłatne leki na receptę - mówił Adrian Zandberg.

- Choć polska gospodarka ma się dobrze, rząd oszczędza na pensjach nauczycieli, ale także pielęgniarek, listonoszy czy pracowników LOT-u. Strajk to nie tylko walka o ich godną pensję i lepsze warunki pracy. To także walka o nasze zdrowie, naszą edukację i nasze bezpieczeństwo - stwierdził.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA