fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Krzysztof Szczerski podsumowuje pierwszy rok prezydentury Andrzeja Dudy

Krzysztof Szczerski
Fotorzepa, Jerzy Dudek
- Pan prezydent ma na tyle duży dorobek, że nie trzeba niczego podrasowywać i niczego opracowywać PR-owo - mówi Sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Krzysztof Szczerski

Krzysztof Szczerski podsumował rok prezydentury Andrzeja Dudy. W tym czasie prezydent odwiedził 22 powiaty oraz odbył 98 krajowych i prawie 30 zagranicznych wizyt. 

Sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP wspomniał, że bez przerwy funkcjonuje Biuro Interwencyjnej Pomocy Prawnej, które powstało w czasie kampanii prezydenckiej. Pracownicy biura otrzymali 18 tys. listów i wniosków. "Dudapomoc" interweniowała 7 tys. razy.

- Numerem jeden pierwszego roku urzędowania Andrzeja Dudy było bezpieczeństwo. Pan prezydent przygotowuje już kolejne swoje działania. Można je podzielić na te wewnątrzkrajowe, jak budowanie wspólnoty i wsłuchiwanie się w opinie Polaków, oraz międzynarodowe, związane ze sprawami bezpieczeństwa i promocji polski gospodarki - mówił w TVP Info Szczerski.

- Pan prezydent ma na tyle duży dorobek, że nie trzeba niczego podrasowywać i niczego opracowywać PR-owo. Widać, że dla Polaków jest politykiem numer 1 - dodał.

Źródło: Tvp Info
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA