fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Warszawa: Rafał Trzaskowski ma nową rzeczniczkę prasową

tv.rp.pl
Kamil Dąbrowa nie jest już rzecznikiem prasowym Urzędu m.st. Warszawy. Jego stanowisko zajęła Karolina Gałecka, dotychczasowa rzeczniczka Zarządu Dróg Miejskich - informuje Onet.

Stołeczny Ratusz tłumaczy, że spowodowane to jest zmianami organizacyjnymi w Biurze Marketingu Miasta oraz nowymi zadaniami komunikacyjnymi. Jak informuje Onet, Kamil Dąbrowa obejmuje stanowisko wicedyrektora w Biurze Marketingu Miasta, które odpowiedzialne jest między innymi za tworzenie średnio i długofalowej komunikacji marki miasta st. Warszawy.

Dąbrowę zastąpi Karolina Gałecka, dotychczasowa rzeczniczka Zarządu Dróg Miejskich. Stanowisko wicedyrektora w Biurze Marketingu Miasta oraz rzecznika prasowego objęła 9 marca. Do jej zadań będzie należało prowadzenie bieżącej komunikacji miasta.

Przez ostatnie dziewięć lat Gałecka była rzeczniczką prasową Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie. Wcześniej pracowała między innymi w biurze prasowym Głównego Inspektora Sanitarnego - w latach 2007-2011 oraz w radiu Victoria, w latach 2006-2007.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA