fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Tomasz Siemoniak: Powinniśmy do końca być lojalni wobec szefa

Fotorzepa, Jerzy Dudek
- Nie podoba mi się anonimowe ostrzenie sobie zębów w mediach - mówił o zbliżających się wyborach w Platformie Obywatelskiej Tomasz Siemoniak.

Polityk PO mówił o możliwości startu Donalda Tusk w wyborach prezydenckich. - Ja z wypowiedzi Donalda Tuska wnioskuję, że jest gotowy - powiedział w rozmowie z TVN24.

- Kto myśli, że Donald Tusk woli siedzieć w Brukseli, ten się bardzo myli - dodał.

Platforma Obywatelska swojego kandydata w przyszłorocznych wyborach ma wyłonić do grudnia. - Wyobrażam sobie, że w drugiej turze będzie Kidawa-Błońska, Donald Tusk, Rafał Trzaskowski - powiedział Siemoniak.

Gość Konrada Piaseckiego mówił również o zmianach na szczycie Platformy Obywatelskiej i pozycji Grzegorza Schetyny. – Jeśli mamy szefa, to powinnyśmy być lojalni do końca wobec niego, póki jest szefem. On nie odmawia poddania się weryfikacji wyborczej na początku przyszłego roku - powiedział.

- Ostrzenie sobie zębów, zwłaszcza w mediach, anonimowo w mediach, nie podoba mi się  - dodał.

Siemoniak zadeklarował również, że gdyby Izabela Leszczyna kandydowała na stanowisko szefowej klubu, to oddałby na nią swój głos. - Są takie osoby w Platformie czy w Koalicji Obywatelskiej, które mają zaufanie wszystkich stron i dobrze klub poprowadzą - ocenił

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA