fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Nitras spędzi święta w Sejmie. Z rodziną

materiały prasowe
Politycy opozycji nie przerwą swojego protestu i Wigilię spędzą w Sejmie. Sławomir Nitras zaapelował do marszałka Sejmu o wpuszczenia do budynku jego rodziny. Odpowiedziała Kancelaria Sejmu.

Sławomir Nitras z Platformy Obywatelskiej opowiadał w TVN24, jak będą wyglądały święta polityków, którzy blokują salę plenarną Sejmu. - Ja nie mam ani śledzia, ani karpia, ani niczego innego - powiedział.

Protest polityków będzie kontynuowany również przez święta. - Przyjeżdża moja żona z córkami do mnie jutro pociągiem. Będziemy pewnie na zewnątrz, bo ja muszę do nich wyjść - do Sejmu nie zostaną wpuszczone - mówił dalej Nitras.

Polityk zaapelował do marszałka Sejmu, by chociaż na chwilę wpuścił rodziny do budynku Sejmu. - Może nie na salę plenarną, ale w kuluary, żebyśmy mogli podzielić się opłatkiem, przytulić się i złożyć sobie życzenia - powiedział.

Odpowiedź pojawiła się na Twitterze. "Oczywiście zapraszamy żonę i dzieci Sławomira Nitrasa. Rodzina w Święta powinna być razem. Prosimy skorzystać z wejścia w Nowym Domu Poselskim" - przekazała Kancelaria Sejmu.

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA