fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

.Nowoczesna

Protasiewicz: Sondowano moje przejście do Nowoczesnej

Jacek Protasiewicz
rp.pl
Poseł Unii Europejskich Demokratów Jacek Protasiewicz powiedział, że w ubiegłym tygodniu sondowano możliwość jego przejścia do koła Nowoczesnej.

Po odejściu siedmiu posłów Nowoczesna stała się 14-osobowym Kołem. Politycy, w tym szefowa klubu Kamila Gasiuk-Pihowicz, odeszli do klubu Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska.

Wczoraj nieoficjalnie informowano, że do Nowoczesnej ma dołączyć Jacek Protasiewicz. Dodatkowy poseł oznaczałby, że Nowoczesna znowu stałaby się klubem.

- Byłem sondowany. Byłem w taki dosyć koleżeński sposób pytany czy to jest w ogóle do wyobrażenia takie rozwiązanie. Jak mówię ono jest trudne, bardzo niestandardowe, a nawet nadzwyczajne, ale sytuacja jaką mieliśmy w zeszłym tygodniu w Sejmie, też nadzwyczajna była, więc czasami trzeba stosować nadzwyczajne środki wobec nadzwyczajnych okoliczności - powiedział Protasiewicz w rozmowie z radiową Jedynkę. Wywiad cytuje portal 300polityka.

– Myślę, że dziś wieczorem sytuacja się na tyle wyklaruje, że będziemy gotowi do decyzji, jakakolwiek ona będzie. Perspektywa tego tygodnia, może nawet jutro ten termin, kiedy sprawa się rozstrzygnie – dodał.

Źródło: Jedynka
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA