fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nowa Lewica Razem

Dziemianowicz-Bąk: Prowincja daje siłę

podcasty.rp.pl
O czym będzie kampania prezydencka Roberta Biedronia? Jak zmienia się Polska i jak politycy Lewicy analizują te zmiany? Jak odnoszą się do kryzysu w wymiarze sprawiedliwości? Gościem Michała Kolanki jest Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, posłanka na Sejm z Lewicy i sztabowiec Roberta Biedronia.

- Jeżeli to będzie ciekawa kampania, jeśli to będzie przestrzeń do prezentowania swoich wizji państwa, to Robert Biedroń jako kandydat Lewicy ma ogromna przewagę. Bo Lewica konsekwentnie ta wizję państwa prezentuje. Od kampanii parlamentarnej, w Sejmie, konsekwentnie mówi o tym, jak zbudować nowoczesne państwo dobrobytu – mówi w podcaście „Game Changer” Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.

- Są tematy, które powinny łączyć ponad podziałami, jak bezpieczeństwo ruchu drogowego. Nie zgadzam się, że PiS przechwytuje ten temat. To w trakcie rządów PiS rok do roku rosła liczba pieszych ginących na drogach. Ale jako przedstawicielka Lewicy – konstruktywnej opozycji – cieszę się, że PiS wychodzi z jakimiś propozycjami poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Te propozycje nie są doskonałe, ale jestem skora do dialogu i rozmowy, by je poprawić - dodaje.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA