fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Artur Rojek nie rezygnuje

Artur Rojek
tv.rp.pl
Zamiast OFF Festivalu w tym roku odbędzie się w Dolinie Trzech Stawów OFF Country Club Katowice.

6 sierpnia, oprócz Mitch & Mitch i Artura Rojka, wystąpi duet Tuzza Ricci i Benito. 7 sierpnia, zanim sceną władać będzie Król, a następnie Brodka, odbędzie się koncert trójmiejskiego trio jazzowego Immortal Onion. 8 sierpnia Smolik zagra specjalny koncert z okazji 20-lecia albumu „Smolik". Wystąpi Quebonafide, a także Hage-O. Warto dodać, że Brodka i Król zaprezentują się jako didżeje.

OFF Country Club to również spotkania w Kawiarni Literackiej. Jej gospodyni Sylwia Chutnik zapyta, co czeka nas w kwestii ekologii i poszanowania praw człowieka: czy świat, który znamy, zmienia się i kończy?

Będzie można również podziwiać prace Matyldy Damięckiej. A wszystko to w scenerii namiotu, gdzie znajdzie się księgarnia i pojawią się popularni pisarze. Na pytanie „Gdzie ci mężczyźni?" odpowiadać będą Jakub Ćwiek i Marcel Woźniak. „Kąkole, róże i rumianki" to temat dla Zośki Papużanki.

Pod hasłem „Biografistki" spotkają się Sylwia Chwedorczuk i Zofia Turowska. W sprawie „Samotności końca świata" wypowiedzą się Maciej Jakubowiak i Oliwia Kromer, zaś o najnowszej książce „Wykresy fal środkowej Wołgi" opowie Konstanty Usenko.

Partnerem Kawiarni Literackiej podczas OFF Country Club Katowice jest portal Nexto.pl (serwis e-Kiosku).

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA