fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Znamy datę 11. Cieszanów Rock Festiwalu. Ruszyła sprzedaż biletów

materiały prasowe
W nadchodzącym roku, w dniach 20-22 sierpnia, odbędzie się kolejna edycja Cieszanów Rock Festiwalu. Ruszyła już sprzedaż biletów.

Cieszanów Rock Festiwal jest największą rockową imprezą na Podkarpaciu oraz jednym z największych rockowych festiwali w Polsce. Na stałe wpisał się on w kalendarz dużych imprez muzycznych w kraju i co roku gości kilkanaście tysięcy uczestników, nie tylko z Polski, ale także z zagranicy, w tym między innymi z Niemiec, Ukrainy, Czech czy Słowacji.

W nadchodzącym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia. W styczniu, podczas konferencji prasowej w Rzeszowie, ogłoszeni zostaną pierwsi artyści tegorocznej edycji imprezy.

Ruszyła już sprzedaż promocyjnych karnetów na festiwal. Organizatorzy zdecydowali, że w kolejnej edycji wydarzenia wypuszczone zostaną specjalne pakiety festiwalowe. O dotyczących ich szczegółach można dowiedzieć się na stronie internetowej Cieszanów Rock Festiwalu.

Podczas dziesiątej, jubileuszowej edycji festiwalu, która odbyła się w bieżącym roku, na scenie pojawili się między innymi Dubioza Kolektiv, Pidżama Porno, Lao Che, Dezerter, Luxtorpeda, Vader, Acid Drinkers, Armia, EL Dupa Unkaziked, Łydka Grubasa, Koniec Świata, Cyrk Deriglasoff i inni.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA