fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Brawo do wzięcia

materiały prasowe
Sprzedaż mieszkań w pierwszym etapie osiedla w Pruszczu Gdańskim rozpoczyna spółka Inpro. Ceny lokali wahają się od 6,4 do 7,1 tys. zł za mkw.

Do oferty trafiło 127 mieszkań o powierzchni od 38 do 126 mkw. Do lokali na parterze są przypisane ogródki. W budynkach powstaną piwnice i pomieszczenia dla wózków i rowerów. Planowany termin zakończenia budowy to 30 września 2021 roku.

Osiedle Brawo powstaje na skrzyżowaniu ul. Domeyki i Strzeleckiego w Pruszczu Gdańskim, ok. 20 minut samochodem od Gdańska. Deweloper, firma Inpro, zaplanował na osiedlu m.in. salę fitnes, bawialnię, duży plac zabaw i zewnętrzną strefę relaksu. Będzie też przedszkole i żłobek. Niedaleko osiedla są sklepy, drogeria, księgarnia, restauracja, centrum handlowe.

- Brawo to już kolejna inwestycja naszej firmy w Pruszczu Gdańskim. Mamy nadzieję, że zostanie przyjęta równie pozytywnie przez potencjalnych nabywców- mówi cytowany w komunikacie Rafał Zdebski, dyrektor handlowy w spółce Inpro. - Nasza oferta na tym kameralnym osiedlu jest skierowana do klientów, którzy poszukują standardu premium.

Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada pracownia MS 15 Architektura z Gdyni. Generalnym wykonawcą jest Inpro.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA