fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Rośnie Central Garden Apartments

ROL
Grupa Asbud rozpoczyna budowę mieszkań przy ul. Słomińskiego w Warszawie.

Central Garden Apartments to kompleks pięciu budynków, w których znajdzie się ponad 1,1 tys. mieszkań z garażami podziemnymi i lokalami handlowo-usługowymi na parterze. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji deweloper - firma Asbud - zapowiada na 2021 rok. W tej części osiedla powstanie ponad 500 mieszkań.

W ofercie znajdą się mieszkania od kawalerek typu studio po czteropokojowe lokale o powierzchni ponad 100 mkw. Do części mieszkań są przypisane ogródki.

Central Garden Apartments oferuje wysokiej jakości materiały, funkcjonalne apartamenty z drewnianymi i panoramicznymi oknami oraz z balkonami, tarasami i zielonymi ogródkami - od jednopokojowych ergonomicznych przestrzeni typu studio, po wygodne czteropokojowe o powierzchni ponad 100 mkw.

- Inspiracja Central Garden pochodzi z Nowego Jorku. Projekt zanurzony w zielonym ogrodzie to doskonałe miejsce na to, by nabrać dystansu i uciec od zgiełku, pozostając jednocześnie w centrum miasta - mówią przedstawiciele Asbudu. - Zielone strefy rekreacyjno-użytkowe, strefy relaksu, dostępny cały rok ogród to zalety inwestycji.

Central Garden Apartments powstaje niedaleko centrów handlowych Arkadia, Klif. Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka Budimex, która budowała już dla firmy Asbud - m.in. Grzybowską 85 i MetroPoint.

Cytowany w komunikacie Raied Tanous, dyrektor zarządzający Grupy Asbud, zapewnia, że inwestycja przyniesie korzyści nie tylko mieszkańcom, ale także krajobrazowi miejskiemu. - Projekt spełnia wszystkie wymagania - od lokalizacji, jakości, bogatej zieleni, transportu publicznego, po zakupy i rozrywkę - podkreśla Raied Tanous.

Asbud Group to firma deweloperska specjalizująca się w inwestycjach mieszkaniowych i biurowych. Działalność na polskim rynku prowadzi od 22 lat. Spółka ma na koncie wiele projektów w Warszawie i okolicach. To m.in. MetroPoint Apartments & Offices, Karolkowa Business Park, Grzybowska 85, Młody Żoliborz, Głębocka 96, Ustronie Wiślane, Osiedle Konstancin.

Dziś Asbud Group jest skoncentrowany na komercjalizacji kolejnych osiedli - ponad 3 tys. mieszkań, wśród których są m.in. inwestycje Central Garden, Towarowa Towers, Osiedle Flora. Asbud Group wchodzi w skład dwóch międzynarodowych grup deweloperskich - Shikun & Binui i Tanous Group.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA