fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Trójka wyemitowała wywiad z Preisnerem sprzed 2 lat. Kompozytor oburzony

Zbigniew Preisner
Fotorzepa/ Piotr Nowak
Kompozytor Zbigniew Preisner napisał na swoim profilu na Facebooku, że radiowa Trójka wyemitowała wywiad z nim sprzed dwóch lat, dając do zrozumienia, że rozmowa odbyła się niedawno.

Zbigniew Preisner napisał na Facebooku, że wczoraj usłyszał w Programie Trzecim Polskiego Radia wywiad przeprowadzony z nim dwa lata wcześniej we Wrocławiu w momencie ogłaszania, że wręczenie Europejskich Nagród Filmowych w 2016 roku odbędzie się w tym mieście.

"Zapowiedź prowadzącego audycję zasugerowała, że rozmowa odbyła się w ostatnim czasie, czyli już po „dobrych zmianach” w Trójce. To jest absolutne nadużycie ze strony dziennikarz" - napisał Zbigniew Preisner.

Kompozytor podkreślił we wpisie, że nie akceptuje zmian w polskich mediach. "A zwłaszcza w mojej ukochanej Trójce. Nie udzielam wywiadów do publicznych mediów, bojkotuję je tak, jak bojkotowaliśmy media w stanie wojennym" - dodał. 

Preisner poinformował, że ma zamiar zwrócić się do Trójki o sprostowanie i podanie prawdziwej daty i miejsca udzielenia wywiadu.

Wpis Zbigniewa Preisnera na Facebooku:

 

Źródło: Facebook
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA