fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Czas na tanie bilety: Sezon na tanie latanie

Bloomberg
Czas od listopada do końca marca to tradycyjnie lotniczy dołek na naszej półkuli. Dlatego w tym czasie pojawiają się wyjątkowe okazje kupienia tanich biletów lotniczych.

Zresztą nie tylko latać można tanio. Jeśli poświęci się trochę czasu i usiądzie do internetu, to w sieci jest mnóstwo naprawdę tanich ofert weekendowych. Można wyjechać w piątek wieczorem, wrócić w niedzielne popołudnie. Oczywiście przy zimowych i wczesnowiosennych lotach trzeba się liczyć ze złą pogodą i opóźnieniami w podróży.

Już nie tylko Ryanair,  Wizz Air  i  w pewnym stopniu także Norwegian kuszą niskimi cenami. Do rywalizacji o pasażera przyłączyły się  na polskim rynku tradycyjne linie lotnicze, takie jak LOT, Air France, KLM. Ostro walczą o polski rynek także ukraińskie Ukraine International i rosyjski Aerofłot, który oferuje podróże w naprawdę przyzwoitych warunkach.

Nagle, tak jak wcześniej było to z walentynkami i  Halloween, które natychmiast polubił polski handel, także linie lotnicze przejęły pomysł amerykański i  w ofertach pojawił się termin „czarny piątek", co oznacza prawdziwą wielką wyprzedaż, zwłaszcza dla osób, ...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA